Artystyczna strona reklamy.

Nie oceniaj książki po okładce… a może jednak? Razem stworzymy wyjątkową okładkę na Twoją książkę. Która przykuje uwagę, wszystkich potencjalnych czytelników. Projektowanie okładek do książek to pasja jednego z naszych grafików. Więc możesz być pewien, że Twoja książka dostanie piękną obwolutę, która nie będzie sztampowym podejściem. Tylko innowacyjnym podejściem grafika do tematu. 
Nie każdy temat chcemy realizować. Są rzeczy w których nie czujemy się dobrze i nie będziemy Ci mydlić oczu jeśli zadzwonisz i zapytasz o konkretną tematykę okładek. 
Tak jak Ty jako artysta piszący powieść odnajdujesz się doskonale w jakiejś konkretnej literaturze, tak i my mamy rzeczy, które lubimy bardziej lub mniej. 

Ilustracje do książek Olsztyn – Twój czas na dokończenie książki.

Dzięki szczeremu podejściu masz pewność, że z pod naszego tabletu wyjdzie coś co będzie miało duży odbiór!

Kreatywność w książce pokazuje nie tylko autor. Naszym zadaniem jest stworzenie okładki w naszym stylu plus zaspokojenie potrzeb klienta. Stworzenie okładki jest zajęciem ciekawym plus długotrwałym. Okładki rysowane są ręcznie za pomocą tabletu graficznego, przez który przenosimy nasze dzieła bezpośrednio na monitor.

ilustracje do książek olsztyn