Wizytówki reklamowe Olsztyn

A pan kim jest?

Proszę, o to moja wizytówka. 
Działania marketingowe to bardzo szeroki zakres działań, które umyślnie powinniśmy podjąć, żeby przyciągnąć uwagę klientów. Począwszy od stworzenia grafiki i całej identyfikacji wizualnej, czyli brandingu firmowego. Przez promowanie witryn i mediów społecznościowych. Na reklamie fizycznej kończąc i oczywiście wizytówek.

W tym momencie w grę wchodzą wizytówki, czy bardzo stara jednak do tej pory nie zastąpiona metoda przekazania kontaktu. W Olsztynie możesz bezpośrednio spotkać się z nami jako agencją reklamową i marketingową. Ustalić strategię i zaplanować jak będą wyglądały Twoje wizytówki reklamowe.

Wizytówka to jedna z lepszych metod na późniejszy kontakt klienta. Zostawiając zainteresowanej osobie swój namiar na wizytówce. Zwiększasz swoje szanse na powodzenie, przyciągnięcia klienta do Twojej firmy.

Drukujemy wizytówki w bardzo szybkich terminach, więc nie ma obaw na to, że nie dostaniesz ich na czas. Nie bój się o targi, lub spotkania biznesowe.

Druk i odbiór w Olsztynie? Wysyłka? Nie ma problemu.

Każdą zmianę w wizytówce przed akceptacją wysyłaj do nas mailem. Wizytówki reklamowe dotrą do Ciebie kurierem, tego samego dnia jak zostaną tylko wydrukowane i przycięte.
Wizytówki projektujemy w naszej agencji reklamowej / marketingowej w Olsztynie. Zawsze możesz się z nami spotkać i przedyskutować osobiście. Nie stanowi dla nas jednak problemu gdy jesteś w tym momencie w dalszej części Polski. Skorzystaj z kontaktu telefonicznego lub maila i działaj razem z nami. Szybki i błyskotliwy kontakt z naszej strony z pewnością nie nastręczy Ci negatywnych myśli! 🙂

Wizytówki reklamowe Olsztyn

Jak przygotować wizytówki do druku?

Jeśli masz swój projekt. Nie ma problemu chętnie Ci go wydrukujemy! Jednak pamiętać trzeba o kilku bardzo ważnych rzeczach.

1. Kolorystyka
Gdy projektujemy wizytówki od razu trzeba ustawić kolorystykę CMYK. Późniejsza zmiana przy zapisie z RGB lub S-RGB może spowodować znaczącą różnicę koloru. Wizytówka reklamowa zwyczajnie będzie odbiegać kolorystycznie od tego co wyświetla nam się na ekranie monitora.
2. Rozmiar / wymiar wizytówek
Standardowo przyjęte są dwa formaty wizytówek do druku (90×50 i 85×55). Wyrażone w mm. Jednak przysłanie projektu przygotowanego ściśle na wymiar, też jest nie prawidłowe. Należy pamiętać o dodaniu spadów (marginesów do cięcia). Powiększamy wtedy wizytówkę z rozmiaru np. 90×50 do rozmiaru 92×52. Z czym powiększenie powinno obejmować tylko tło, a nie tekst i grafiki ważne.
3. Bezpieczne pole. 
Jak wspomniałem wcześniej. Tekst i ważne grafiki muszą mieć dystans do linii cięcia wizytówek (do ich ostatecznej wielkości). Ok pół centymetra odstępu z każdej strony od krawędzi cięcia. Powinno rozwiązać problem poprzycinanych wizytówek.
4. DPI czyli ilość pixeli na cal.
W skrócie można to nazwać jak gęsto będą pixele na danej przestrzeni. Przy wydruku wizytówek reklamowych najlepszą ilością jest 1200 DPI. Oczywiście, możemy puścić do druku pliki przygotowane przy 600, lub 800 dpi. Jednak 1200 DPI daje najlepszy możliwy wygląd końcowy. 
5. Format plików. 
Tak naprawdę jest dużo możliwych formatów do wyboru. Jednak przodującymi są JPG, TIFF i PDF (w krzywych). 

Zrobimy to za Ciebie! Wiadomym jest, że nie musisz się na wszystkim znać. Nasza agencja reklamowa w Olsztynie poradzi sobie bez problemowo, ze stworzeniem dla Ciebie projektu i przygotowaniem do druku. Będziesz miał pewność, że wszystko idzie z należytym porządkiem.

#wizytówki reklamowe Olsztyn / #wizytówki reklamowe / #gdańsk / #warszawa / #ostróda / #morąg