wwwww
home_01-3

Jako agencja reklamowa i marketingowa nieustannie poszukujemy skutecznych form reklamy oraz atrakcyjnych modeli kampanii, równocześnie dbając o to, aby każdy element strategii, którą dla Ciebie stworzymy, był najwyższej jakości. Wybierz nas, a my zadbamy o to, aby twoje reklamy docierały tam, gdzie powinny, a ty zyskasz pewność sensownych i korzystnych działań reklamowych 

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie ruchu na stronie. Dobrze trafiłeś! Tera Marketing jest firmą z Olsztyna, która nie boi się dużych rozwiązań i wielkich kapani reklamowych. Tworzysz firmę, lub dodatkową działalność i chcesz, żeby była postrzegana jako poważny gracz, a nie firma krzak? Chcesz pozyskać nowych klientów? Może jednak wybierasz się ze swoim zespołem na targi i chcesz, żeby wszystko było w szybkich terminach? Jesteś tu gdzie powinieneś być!

Nasza w tym głowa, aby twoi klienci, szukając usługi czy produktu, znaleźli twoją stronę. Poprawimy jej ranking w wyszukiwarce Google. Zwiększymy świadomość marki, stworzymy potrzebę, zachęcimy do zakupu — social media to współczesne miejsce rozrywki, idealne do tego, by wzbudzać w nim pożądanie kolejnych usług i produktów. Poniesiemy Twoją stronę w rankingu Google za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi jak Google Search Console, Google Analytics i programów służących specjalnie pod SEO. Wykorzystamy podstawowe narzędzia do ich maksimum. Facebook, Instagram czy też Mapy Google. Dobrane słowa kluczowe i zewnętrzne linkowanie dadzą efekt nie z tej ziemi. 

Poważnym krokiem ku zwiększeniu ruchu na stronie i zwiększeniu sprzedaży są kapanie reklamowe na social mediach i kampanie Google Ads. Zostawienie tego dla Agencji Marketingowej ułatwi Ci problemów, a my dzięki umowom z Google obniżymy znacząco koszty promowania Twojej firmy. 

2www-removebg-preview
about_01-2
about_01-3
reklama olsztyn
Agencja reklamowa Olsztyn

Pozycja w Google wysoka? Telefony od klientów się urywają? Tylko, co jak taki klient przyjdzie do Twojej firmy?

Początek to oczywiście nazwa. Pamiętaj, że nazwa firmy nie musi jasno wskazywać, czym się zajmujesz. Duże koncerny mają nazwy zupełnie oderwane od swojej branży. Są jednak rozpoznawalne. Więc w czym haczyk? Przede wszystkim, należałoby się zastanowić nad identyfikacją wizualną firmy.  Czyli stworzyć logo i całą otoczkę czyli branding. Dokładnie to jak będą nas widzieć potencjalni klienci. Od dawna wiemy, że każdy z nas kupuje oczami, a przede wszystkim dzieci. Nawet najlepszej jakości produkt, źle zareklamowany. Będzie się po prostu słabo sprzedawał. Zlecenie agencji marketingowej / reklamowej będzie miało bardzo duży plus. Po pierwsze nie musisz się znać na programach graficznych, a nawet jeśli uda Ci się przygotować coś ładnego to musisz też wiedzieć jak przygotować wszystko pod wydruk. Specjalistyczną wiedzą zostaw nam. 

Wizualnie sprzedaż wszystko. Ustalenie celu jaki chcesz osiągnąć, dla agencji marketingową to Twoje jedyne zmartwienie. Olsztyn i jego okolice nie należy do miast małych. Z latami doświadczeń nauczyliśmy się jakie pytania zadawać, żeby wiedzieć co jest nam potrzebne, żeby wykonać swoją pracę dobrze i nie zabierać Ci czasu na zbędne telefony. 

Wiemy jak przygotowywać pliki, pod różne rodzaje promocji. Jakich materiałów, użyć pod tablice reklamowe, baner czy jaki format ulotek będzie dla Ciebie odpowiedni w danym miejscu. Mamy doświadczenie w oklejaniu witryn sklepowych, okien i samochodów. Także to, że przydałaby Ci się odzież reklamowa.

01​

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek gwarantem sukcesu Twojej firmy.
02

Google Ad Words

Zwiększ grono odbiorców poprzez kampanie Google AdWords.
03

Kampanie
i prowadzenie
Social Media

Aktywne prowadzenie Social Medów siłą napędową Twojego biznesu.
04

Content Marketing

Skuteczna sprzedaż to spójna strategia marketingowa.
05

E-mail marketing

Reklama mailingowa do twojej grupy docelowej.
06

Strony www

Dobrze wykonana strona to klucz do sukcesu Twojej firmy.

Komunikacja na linii klient–agencja, terminowość, dbałość o najdrobniejsze detale na wszystkich szczeblach współpracy, a także indywidualne traktowanie każdego projektu – to nasze atuty.