CONTENT MARKETING – Inaczej marketing treści, to strategia marketingowa, dzięki której jesteśmy w stanie pozyskać klientów z różnych części Internetu. W jaki sposób możemy to zrobić? Między innymi, poprzez publikację wiarygodnych i wartościowych treści. Z ich pomocą jesteśmy w stanie zainteresować konkretne grupy odbiorców, co zdecydowanie wpływa na zawiązywanie relacji w Mediach Społecznościowych. Pozwala również zbudować ekspercki wizerunek Firmy.

Rozpoznawalność marki

Nowych obserwujących

Wizerunek eksperta

Zawiązywanie relacji

Klient zdecyduje się na produkty, gdy zostanie zachęcony do jego zakupu reklamą, informacją i pomocną treścią.

Marketing treści obejmuje tworzenie i dystrybucję odpowiednich i angażujących treści w celu przyciągnięcia odpowiedniej grupy docelowej i zachęty do zakupu. Innymi słowy, jest to skuteczna forma reklamy w sieci.
Nie promuj bezpośrednio marki, stymuluj zainteresowanie konsumentów jej produktem lub usługą. Ludzie kupują oczami, właśnie dlatego powinieneś zadbać o odpowiednią prezentację Twojej oferty.
Dla odbiorcy najważniejsza jest wartość reklamy, pamiętaj jednak, aby realizować także strategię firmy. Marketing treści buduje zaangażowanie i relacje skutecznie wspierając realizację celów sprzedażowych firmy.
514331
home_01-3
Media internetowe są jednym z najbardziej efektywnych nośników reklamy. Od tekstów blogowych i artykułów, przez materiały wideo, aż po info grafiki i animacje. Skorzystaj z naszych usług, aby zwiększyć wartość reklamy przeznaczonej dla odbiorcy. Stworzymy dla Ciebie interesującą treść, która pozwali Ci osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży. Interesująca grafika przyciąga, ale bez angażującej treści jest jedynie zwróceniem uwagi odbiorców. Aby ich zaangażować, musisz dodać do niej treść. W ten sposób stworzysz relację na linii twórca – odbiorca. Dlatego postaw na pomoc profesjonalistów, którzy stworzą dla Ciebie treści spójne z wyznaczonymi celami.
Przydatne treści na firmowej stronie internetowej są niezwykle istotne w jej pozycjonowaniu. Dzięki naszej agencji algorytmy wyszukiwarek pokochają Twoją witrynę, co wpłynie zdecydowanie na częstotliwość jej odwiedzin.
Inwestycja w Content marketing może być jedną z najbardziej opłacalnych form promocji.
content marketing

Formy contentu w sieci

Ze względu na niski koszt promocji w sieci firmy decydują się na płatne i darmowe formy reklamy poprzez:

Facebook Ads

Jest to system reklamowy, który umożliwia tworzenie płatnych kampanii  na Facebooka.

Google SEO

Optymalizacja zawartości stron pod kątem wyszukiwarek.

Google Ads

We believe direct collaboration with our clients is essential to bringing unique

Media firmowe

We believe direct collaboration with our clients is essential to bringing unique

Analiza bieżącej sytuacji determinuje koszty oraz rodzaj celu strategii. Media firmowe stanowią podstawę wizerunku marki, a media zewnętrzne mogą generować ruch na witrynie internetowej. 

Istotą skutecznego contentu marketingu jest analiza, realizowanie strategii oraz założonych celów.