Google Ads to płatny system wyświetlania reklam w wyszukiwarce Google oraz w serwisach jej sieci reklamowej. Umożliwia wyświetlanie Twoich reklam właśnie wtedy, kiedy ktoś szuka produktów lub usług, które oferujesz.

Umiejętnie wykorzystując Google Ads, pozyskasz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.

Inteligentne reklamy

Nowi klienci

Większa sprzedaż

Ponieważ Google to doskonałe miejsce reklamowania twoich produktów i usług. Obecnie jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie.

Inteligentne reklamy stwarzają nieograniczone możliwości kierowania reklam we właściwym momencie – dokładnie wtedy, kiedy potencjalny klient szuka twojego produktu lub usługi.

Dzięki precyzyjnie dobranym słowom kluczowym twoja reklama otwiera potencjalnemu klientowi drzwi do twojej firmy, a dzięki reklamie śledzącej twoja oferta będzie wyświetlała się na innych serwisach partnerskich wyszukiwarki Google.

Wyszukiwarka Google jest najczęściej wybieraną wyszukiwarką w Polsce, a Google Ads obejmuje aż 92,4% zasięgu polskiego Internetu. Reklamując się w wyszukiwarce Google, jesteśmy bardziej widoczni w sieci. A to tutaj potencjalni klienci szukają produktów lub usług.

Reklamy te wyświetlają się niemalże wszędzie. Do rozpoczęcia kampanii w Google wystarczy niewielki budżet. Możemy promować tutaj zarówno biznes lokalny, jak i krajowy.

Backup server abstract concept vector illustration. Online data backup software, secondary system remote server, retrieval services to connected computers and related devices abstract metaphor.
home_01-3
11683775_4782178
home_01-3

Ponieważ reklama pojawi się tam, gdzie są twoi klienci i gdzie szukają oni twoich produktów.  Jest elastyczna, co daje nam możliwość precyzyjnego dobrania odpowiednich odbiorców i słów kluczowych. To administrator konta reklamowego decyduje, gdzie, kiedy, komu i jaka reklama oraz na jakich stronach ma się wyświetlić.

 

 

Linki sponsorowane

Reklama tekstowa jest zwana potocznie linkami sponsorowanymi. Wyświetla się w postaci boksów reklamowych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.

Reklamy Śledzące

Wystarczy że klient odwiedzi naszą stronę internetową a Twoja reklama będzie wyświetlała się na wszystkich stronach internetowych, które należą do sieci ADS. Jest to forma reklamy która pozwoli utknąć potencjalnemu klientowi w pamięci.

Reklama produktowa

Klient otrzymuje możliwość zakupienia produktu bezpośrednio z wyszukiwarki Google.

Reklamy graficzne

Reklama graficzna znacznie szybciej przyciąga wzrok niż tekstowa. Forma graficzna wyświetlana jest na stronach partnerskich Google.