Tak jak solidny dom poznasz po fundamentach, tak działania w zakresie marketingu online trzeba zacząć od nowoczesnej, poprawnie zbudowanej i wypełnionej ciekawymi treściami strony WWW. Twoja strona internetowa nie spełnia tych warunków? Nie przejmuj się – jak przystało na profesjonalną agencję marketingową: zajmiemy się i tym!

Estetyczny
i przykuwający uwagę projekt graficzny

Nowoczesna
konstrukcja
strony (silnik i CMS)

Zajmujące
i prosprzedażowe treści na stronie

Choć wielu internautów ogranicza swoją aktywność online do mediów społecznościowych, to strona internetowa stanowi solidną bazę wszystkich działań reklamowych. Jest jak pięknie zaaranżowana witryna sklepowa lub dobra wizytówka w dawnych czasach: zajmie uwagę klienta i zachęci go do kontaktu i złożenia zamówienia.

To ty decydujesz, czym się pochwalisz na swojej stronie i o czym opowiesz klientom, by wzbudzić ich zaufanie – to miejsce na stworzenie twojego wizerunku. Oczywiście… to my pomożemy ci w podjęciu decyzji, wyszukaniu atutów i wyróżników na tle mocnej konkurencji.

We wszystkim pomożemy: patrzymy z zewnątrz i obiektywnie na twój biznes, określamy grupę odbiorców strony i twoich usług i do nich dopasowujemy przekaz graficzny i tekstowy. Bo oczywiście wszystko robimy za i dla ciebie.
ponad 
750
%

Korzysta z Internetu – to twoi potencjalni klienci

30
 sekundy

Masz na zrobienie dobrego wrażenia

stronawww
home_01-3

Masz maksymalnie 3 sekundy na przy kucie uwagi – w tym czasie gość twojej strony WWW podejmuje decyzję o przejściu do interesującej go informacji czy zakładki, np. kontakt albo sklep, albo wychodzi. I może już nie wrócić.

Jak zrobić, by nie tracić klientów, lecz ich zyskiwać? Co i jak umieścić i rozmieścić na stronie? Jaką ilustracją ozdobić, ściągnąć uwagę i zachęcić do aktywności? Nie musisz studiować budowy stron ani męczyć się w przeróżnych kreatorach – po prostu zleć to nam. Kompleksowo zadbamy o Twój wizerunek i widoczność w sieci!

…tak jak ich odpowiednia liczba i jakość. Choć to szata graficzna robi pierwsze wrażenie, we wspomnianych 3 sekundach ludzkie oko wypatrzy chwytliwe hasło. I albo przeczyta coś więcej lub sięgnie po telefon w celu kontaktu, albo… zamknie okno przeglądarki.

Pewnie się zgodzisz, że nie ma nic gorszego niż przegadane komunikaty lub oklepane slogany. Ale jak pisać, by klienci chcieli to czytać, a potem dostać apetyt na twój produkt/usługę? Wiemy to i napiszemy tekst dla ciebie i twoich klientów oraz wyszukiwarki Google – w naszej agencji nie piszemy sobie a muzom!

stronawww1
home_01-3

Silnik / konstrukcja

Nowoczesna, przyjazna wyszukiwarkom internetowym konstrukcja umożliwiająca też łatwe zarządzanie stroną.

Szata graficzna

Większość odbiorców jest wzrokowcami i jeden obraz przemówi do nich bardziej niż 1000 słów (nie umniejszając copywritingowi).

Treści / content

Merytoryczne, intrygujące i oryginalne teksty, bez kopiowania konkurencji – to zapewnia nasz dział copywritingu, który zna się na słowie.

Łatwość kontaktu

Strona WWW ma zachęcić i doprowadzić do szybkiego kontaktu z Twoją firmą. Czy klient momentalnie znajdzie go na stronie?

Mapa Google

Konieczna, gdy prowadzisz działalność stacjonarną, szybko naprowadzi klientów do celu, co doceni również wyszukiwarka Google.